Informace o prázdninovém provozu školy

Vážení rodiče a přátelé školy.

Dovoluji si vás informovat, že v pondělí 27. června 2022 byla škola předána firmě, která provádí generální rekonstrukci elektroinstalací v celém našem "Modrém pavilonu" jako stavba a od tohoto data je přístup do školy zakázán všem, kromě zaměstnanců firmy provádějící rekonstrukci a vedení školy.

Z tohoto důvodu nejsou v době prázdnin ve škole zavedeny žádné služby zaměstnanců školy a nejsou zde žádné úřední hodiny. V naléhavých případech kontaktujte pracovníky školy na telefonních číslech nebo na e-mailové adrese uvedené na těchto stránkách v sekci "Kontakty".

Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné léto a klidné prázdniny. smiley

Nový školní rok začne, stejně jako na všech ostatních školách v ČR, ve čtvrtek 1. září 2022. Pakliže by se situace změnila z důvodu neukončení stavebních prací, budeme Vás informovat. Nicméně sledujte i naše webové stránky, kde se případná změna začátku nového školního roku rovněž objeví. Děkujeme. 

Za zaměstnance školy Petr Tomek, ředitel školy

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Fotogalerie