Zahájení nového školního roku 2022/2023

Nový školní rok 2022/2023 bude zahájen ve čtvrtek dne 1.září 2022 v 8.00 hod. 

Vzhledem k stále ještě probíhajícím dokončovacím pracem po rekonstrukci elektroinstalací v pavilonu "G" - náš "Modrý pavilon", nebude ve čtvrtek 1.9. ani v pátek 2.9.2022 v provozu školní družina. Všem zájemcům se omlouváme, ale po oba dny bude provoz školy pouze v dopoledních hodinách. První den (1.9.) pouze první vyučovací hodinu do 8.35 hod. Druhý den (2.9.) po domluvě s třídními učiteli maximálně do 9.00 hod. 

Zájemci o školní družinu si v těchto dnech vyzvednou přihlášku u paní vychovatelky a následně se dozvědí informaci o provozu ŠD v dalším týdnu. Děkujeme za pochopení.

Zájemci o školní stravování si vše potřebné vyřizují přímo ve školní restauraci Scolarest. Informace lze nají rovněž na stránkách ZŠ J.A.K. Lysá - https://www.zsjaklysa.cz/jidelna/o-sj

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Fotogalerie