Aktuální informace k přípravné třídě

Vážení rodiče, zákonní zástupci, případní zájemci o umístění svého dítěte do naší přípravné třídy.

Dovoluji si vás informovat, že ve školním roce 2024/2025 NEBUDE přípravná třída zřízena. Hlavním důvodem pro neotevření přípravné třídy je ten, že musíme učebnu, ve které "přípravkáři" působili, využít pro vzdělávání handicapovaných žáků, které je pro naši školu prioritou. Bohužel nemáme k dispozici žádné další prostory, které by bylo možné pro práci přípravné třídy přizpůsobit...

Veřejné prohlášení o tomto rozhodnutí učiním na společné on-line schůzce zástupců škol v Lysé nad Labem s rodiči budoucích prvňáčků dne 12.3.2024.

Omlouvám se všem, kteří s nástupem svého dítěte do přípravné třídy počítali nebo o něm uvažovali. Věřte mi, že to nebylo lehké rozhodnutí, ale nemáme jinou možnost, neboť žáků s mentálním postižením a kombinovanými vadami v těch těžších formách přibývá a já jsem povinen pro ně odpovídající prostory zajistit. Děkuji vám za pochopení.

Zároveň bych chtěl touto cestou poděkovat za dosavadní vynikající práci paní Věře Havelkové, třídní učitelce přípravné třídy. Díky její obětavé a dlouhodobě kvalitní práci, měla naše přípravná třída výborné renomé a naše škola si i její zásluhou zasloužila uznání v oblasti práce s předškolními dětmi!  Paní učitelka Věra Havelková u nás však nekončí, ale bude se věnovat práci s handicapovanými dětmi.  

Děkuji všem za pochopení a respektování tohoto kroku. S pozdravem Petr Tomek, ředitel školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...